Tomáš Hanuš - Arni Archery

Firemní akce

Máte zájem o firemní akci? Přemýšlíte o zpestření teambuldingu? Chcete si vyzkoušet atraktivní střelbu na 3D terče? Pak jste na této webové stránce správně. Náš klub má zkušenosti z širokého spektra akcí pro veřejnost a pro firmy. 

Po telefonickém dohovoru obvykle přijíždíme na místo konání akce, seznámíme se s místními podmínkami a dohodneme se s organizátorem akce na obsahu a rozsahu akce. Obvyklý program trvá cca 3 hodiny a je rozdělen na 3 části. 1. krátký teoretický vstup, trénink základních lukostřeleckých dovedností - nátah, míření, vypouštění, střelba na cvičné terče, 2) soutěž pro účastníky akce, mini parkur postavený v terénu, obvykle v lese, na louce nebo na hřišti z polyuretanových 3D terčů, medvěd, vlk, divoké prase, laň apod., výsledky se zapisují do score karet, na závěr se vyhodnotí dle úspěšnosti střelby, 3) vyhodnocení, předání medailí, diplomů, či jiných cen, dle přání firmy.

Ceník (ceny jsou uvedeny jako příklad, vždy záleží na vzdálenosti, počtu účastníků, počtu vyžádaných zvířat - 3D terčů a cvičných terčů, počtu diplomů, medailí apod.):

- kompletně zajištěná akce na místě dle výběru firmy pro cca 30 osob: 10.000 Kč (doprava z Jilemnice do 50 km v ceně, 3D terčovnice, cvičné terčovnice firmy YATE, teoretická příprava, prakt. výcvik, soutěž - střelba na 3D terče, medaile s potiskem - název firmy, termín a místo akce, diplomy s logem firmy). Ceny se snažíme přizpůsobit možnostem objednávajícího, nicméně pro představu, pořizovací cena 3D terče střední velikosti - medvěda, je 13.500 Kč, jelen vyjde na 40-60.000 Kč, dle provedení atd. Všechny námi dosud organizované akce se setkaly s velmi dobrým ohlasem o čemž svědčí i skutečnost, že si firmy objednávají naše služby opakovaně.

Máte-li zájem o zaslání předběžné nabídky příp. jakékoli jiné informace zavolejte, nebo napište na adresu:

Petr Maralík, Lukostřelecký klub ARNI-Valteřice,z.s., Valteřice 66, okr.Semily, 514 01
mob.tel: 602106062, e-mail:lkarni@seznam.cz