Tomáš Hanuš - Arni Archery

SATORI

Satori (poznání, osvícení)

  • je luk, který shrnuje naše několikaleté zkušenosti s konstrukcí a výrobou luků. Naším cílem bylo vytvořit maximálně výkonný a přitom komfortní luk, kde bude na maximum dotažena naše snaha o super minimální handshock. Dnes je již jasné, že se nám tento nelehký cíl podařilo splnit.
  • Satori je opět tzv. hybridní longbow, kde od začátku jeho vývoje bylo počítáno se soutěžní délkou (FITA) min. 64“. Jako u všech našich luků nebylo ani zde záměrem vytvořit luk „s nekonečným nátahem“, ale optimalizovat parametry pro nátahy 27-28“ (64“ délky luku) a 29-30“ (66“ délky luku).
  • Nový masivnější tvar středu luku přispívá k jeho úžasné stabilitě a klidu při výstřelu. Střelci upřednostňující spíše sportovnější styl střelby jistě uvítají i vyšší střelecké okno.
  • Ramena luku zůstala beze změny co se týká tvaru, takže osvědčený trojúhelníkový s trapézem ubíhajícím k backingu. Naopak profil jsme upravili s využitím našich zkušeností z konstrukcí předchozích modelů. Materiálové verze ramen jsou – sklo-sklo, nebo carbon-sklo.
  • Konečky ramen jsou minimalizovány a samozřejmě připraveny na použití FF tětivy. 

Shrnuto – Satori je čistokrevný špičkový závodní longbow, který zvýší Vaše naděje na úspěch v jakémkoliv lukostřeleckém turnaji.

Vyráběn  v síle 35-60lb a délkách 64“ – 66“

Materiál a ceny.

 

Zaujaly Vás naše luky? Vyrobíme je i pro Vás

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.