Tomáš Hanuš - Arni Archery

Mistrovství Evropy EBHC (IFAA) Sallbach

30.06.2016

Mistrovství Evropy EBHC (IFAA) Sallbach
  • Je dobojováno!!! Tomáš se s velkým náskokem stává šampiónem EBHC v kategorii long bow s lukem vlastní výroby Cháron!!! Všechny zdraví a děkuje za podporu, Petr.

          video Tomáš 

          výsledková listina

 

  • 30. 6. 2016 Ahoj, tak dnes největší převýšení na trati. Přeháňka s bouřkou jako prase. Dopadlo to docela dobře, nový rekord třetího dne a druhému ve skupině jsem dal skoro 100 bodů ;-) Cháron střílí naprosto perfektně, spolehlivě. Jdu se najíst, bo mám hlad jak sviňa. Všechny zdravím a díky za podporu! T.

 

 

  • 29. 6. 2016 Buďte zdrávi, kamarádi. Tak dnes jsem se o dva body zlepšil. Teplo jako hovado a kopce taky tak. Jinak je to naprostá nádhera a naprosto bezchybná organizace závodu. Zítra střílíme dva šípy z každé mety, tak si to užijeme. Hlásí déšť, takže bude pršet štěstí ;-) Zdravím domů, T.

 

  • 28. 6. 2016 Ahoj, tak první den slušný. Střílelo mi to náramně do posledního terče, kde jsem dal out )-: No i tak jsem dal asi rekord IFAA 508b. Trať neuvěřitelně krásná, ale brutus na fyzičku. Tak ještě třikrát takto (-; Zdravím doma, Tomáš.

 

  • 26. 6. 2016 Arni už je v místě konání šampionátu, v rakouském Saalbachu. Je prý tam krásně, kat. LB začíná střílet v úterý, končí v pátek. Přikládám odkaz na oficiální stránkyhttp://ebhc2016.at/en/home-en/

 

Novinky, foto, video:

http://ebhc2016.at/de/news/

 

Videa:

 

Fotky:

 

 

 

Unsere Partner

Lukostřelecký klub ITA Club

Lukostřelecký klub
ITA Club

Direct Alpine

oblečení bez kompromisů

Yate

outdoor, terčovnice

Yate

mediální partner