Středy (gripy) , detaily luků

Zde si můžete prohlédnout několik gripů a jiných detailů pro Vaší inspiraci. Mj. si Vám dovoluji doporučit seznámení se se systémem LOCATOR GRIP.

Jednodílné luky

hammer

a) - pistolové madlo(Pistol Grip)

b) - klasické madlo(Classic Grip)

c) - tradiční madlo (Traditional Grip)

 


 

Take down/rozebíratelné luky

CIMG3391

 

Pro inspiraci navštivte naší galerii Středy (gripy).


Locator Grip

Mohlo by se zdát, že tvar středu tradičního luku je už konečný a nedá se nic moc zlepšit. Ovšem stále tu nějaký prostor pro zlepšování je. V případě "Lokátoru" je to změna spíše evoluční než revoluční, ale má pro zlepšení střelby poměrně zásadní význam.

Locator Grip je výsledkem mého neustálého hledání, co bych mohl zlepšit pro svou střelbu. Když se mi nový prvek osvědčí, rád stejnou výhodu dopřeji i Vám, mým zákazníkům. Za svou lukostřeleckou kariéru si neustále ověřuji, jak nesmírně důležité je správné držení luku. Trvalo mi to skoro celý rok, ale to je ta krásná cesta lukostřelby...

1bb 1

Nutnost uchopit luk pokaždé naprosto přesně a stejně, to umožňuje právě prakticky kolmé vytažení madla mezi palcem a ukazovákem.

Tím se výrazně ulehčí hledání Vaší obvyklé pozice dlaně, která může být i při střelbě výrazně uvolněnější a střelba je v konečném důsledku přesnější.

Locator Grip je můj návrh pro Vás, to zda jej budete na luku chtít, rozhodnete sami. Protože každý luk "Arni archery" je stavěn individuálně a je odrazem svého majitele.

 

 4918

 4919

 4931