Tomáš Hanuš - ARNI

Mistr světa asociace IFAA 2017 (World Bowhunter Championship), dvojnásobný Mistr Evropy v terénní lukostřelbě IFAA (EFAC) 2017, 2019, trojnásobný mistr Evropy asociace IFAA 2018, 2016, 2014 (European Bowhunter Championship) a vicemistr Evropy 2014, mistr Evropy 2012 a vicemistr světa 2013 asociace World Archery v kategorii longbow.

Střílení z luku, tato dnes již zdánlivě zbytečná činnost, nám může v dnešní, stresem nabité době, přinést nečekaně mnoho krásných zážitků. Učí nás koncentraci a pokoře, což jsou dvě základní věci, bez kterých se lukostřelba neobejde.

Mnoho z nás nejvíce oslovila ze všech lukařských stylů, tzv. „instinktivní lukostřelba“. V České republice se intenzivně rozšiřuje 3D lukostřelba na polyuretanové terče, divoká zvířata v životní velikosti. K instinktivní lukostřelbě se používají tzv. tradiční luky bez jakýchkoliv mířidel. Toto je styl, ke kterému může naše firma poskytnout všechny potřebné informace, a pro který jsou vyráběny i naše luky.

Nesporným bonusem každého kdo si luk arni archery objedná je, že ho vyrábím já sám osobně se svými dvěma zaměstnanci - levou a pravou rukou:).
Ne vážně si myslím, že jen ten kdo je sám dobrý střelec přesně ví čím a jak je třeba se vybavit na cestu "poznání sebe sama na cestě za dobrodružstvím zvaným lukostřelba"....

MOS 9307 3

 

Pro zájemce o mé poznatky z tréninku, závodní činnosti a výroby luků, jsou určeny "Víkendy s Arnim", kde se snažím zábavnou formou sdělovat vše užitečné, co o 3D lukostřelbě vím.

 

007

Zpět